Červenec 2007


Antonio Banderas- Životopis

29. července 2007 v 16:36 | Mišška |  Antonio Banderas
Herec
Datum narození:
10.08.1960
Místo narození:
Málaga, Spain
Znamení:
Lev
Životopis:
Antonio Banderas se narodil jako starší dítě ze dvou (mladší bratr Francisco) státnímu úředníkovi a učitelce ve Španělsku v Malaze. Jeho velká touha byla stát se profesionálním fotbalistou, ale ta byla zmařena zlomením nohy ve 14-ti letech, proto se rozhodl stát se hercem. Rozhodl se pro zápis na školu dramatického umění v rodném městě. Po absolvování začala jeho herecká kariéra v malé divadelní společnosti. V devatenácti letech (1981) se Antonio přestěhoval do Madridu a stal se členem Španělského národního divadla, kde působil až do roku 1986.

Antonio natočil od roku 1982 mnoho španělsky mluvených filmů a stal se favoritem režiséra Pedra Almodovara, který jej poprvé obsadil do filmu "Laberinto de pasiones". Dále si zahrál ve filmech "Matador" (1986), "Law of Desire" (1987), nejvíce na sebe upozornil ve filmech Ženy na pokraji nervového zhroucení "Mujeres al Borde de un Ataque de Nervios"(1988) a Spoutej mě ! "Atame!"(1990), zde si zahrál pacienta s duševní poruchou, který unesl pornohvězdu v podání Victorie Abril. Tyto dva významné snímky mu velmi pomohly k získání první role v americky mluveném filmu Králové Mamba "The Mambo Kings"(1992), kde si zahrál kubánského muzikata. Protože Antonio neuměl anglicky, musel se naučit všechny dialogy foneticky. Přesto si v USA díky smyslnému latinskému vzhledu získal mnoho žen, dokonce je považován za jednoho z nejvíce atraktivních mužů Hollywoodu.

Zpočátku následovaly menší role, ale ve významných filmech jako "House of Spirits" (1993), "Philadelphia" (1993), kde si zahrál Miguela Alvareze, partnera Andrewa Becketta (Toma Hankse) nakaženého AIDS, Interview s upírem "Interview With the Vampire" (1994) a v komedii Rapsodie v Miami "Miami Rhapsody" (1995).

Po těchto úspěších získal svou první hlavní roli v americkém filmu v akční komedii "Desperado" (1995). Ve filmu si zahrál El Mariachiho kdysi nejlepšího kytaristu a zpěváka na americko-mexické hranici. Jednoho dne ale omylem zkřížil zájmy místní narkomafie a byl donucen bojovat o svůj život. V lítém střetnutí zabili překupníci jeho krásnou dívku a zmrzačili mu ruku. V pouzdře na kytaru teď proto nosí úctyhodnou sbírku střelných zbraní a jediným smyslem jeho života se stala pomsta.

Další významné role následovaly nejprve v akčním thrilleru Nájemní vrazi "Assassins" (1995), kde byl jeho hereckým partnerem Sylvester Stallone, následné v thrilleru Schůzka s cizincem "Never Talk to Strangers" (1996) a také po boku Madonny ve filmovém muzikálu "Evita" (1996), kde za svůj skvělý pěvecký projev získal nominaci na Zlatý glóbus. V roce 1998 se objevil ve filmovém hitu Zorro: Tajemná tvář "The Mask of Zorro" (opět nominovaný na Zlatý glóus), film slavil úspěch nejen mezi diváky, ale i kritikou. Ve filmu si zahrál po boku Anthonyho Hopkinse a Catherine Zeta-Jones.

Jako režisér debutoval černou komedií Léto v Alabamě "Crazy in Alabama" (1999), v němž hlavní roli svěřil své americké manželce - herečce Melanii Griffith (se kterou je ženatý od roku 1996). Mimo režie se věnuje také produkci a to v produkční firmě Green Moon, kterou vlastní spolu se svou manželkou. Ve stejný rok se také objevil v dobrodružné fantasy Vikingové "The 13th Warrior" (1999).

Antonio Banderas si v roce 2002 zahrál ve filmu Briana de Palmy Femme Fatale. Krátce se objevil také v biografickém filmu Frida (2002) se Salmou Hayek. Mezi jeho filmy patří také Prokletá Argentina (2003, Imagining Argentina) s Emmou Thompson a televizní film And Starring Pancho Villa as Himself (2003), za nějž byl nominován na další Zlatý glóbus a Emmy.

V roce 2001 se objevil v akční komedii Roberta Rodrigueze "Spy Kids: Špióni v akci" (2001) a erotickém thrilleru Sedmý hřích "Original Sin" (2002). Film se odehrává na Kubě v devatenáctém století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem se svůdnou Američankou Julií (Angelina Jolie). S Robertem Rodriguezem,spolupracoval také na filmech Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů, Spy Kids 3-D: Game Over (2003), Čtyři pokoje a Kdysi dávno v Mexiku.

V roce 2005 si zahrál hlavní roli ve filmu režiséra Martina Campbella Legenda o Zorrovi, jehož příběh začíná deset let od okamžiku, kdy jsme hrdiny opustili na konci předchozího dobrodružství. Alejandro (Banderas) a Elena (Catherine Zeta-Jones) se stali manžely a mají spolu 10letého syna Joaquina (Adrian Alonso). Přestože si Alejandro stále obléká masku Zorra, aby ochránil chudé a utlačované obyvatele kalifornského teritoria před hamižností tamějších vládců, musí se často rozhodovat mezi svým pocitem pro spravedlnost a touhou po normálním životě.

Za svůj muzikálový debut na Broadwayi s názvem Nine byl nominován na cenu Tony Award v kategorii nejlepší herec v muzikálu a získal ceny Drama Desk Award, Outer Critics Circle Award, Drama League Award a Theater World Award.

Svůj hlas propůjčil postavě kocoura v botách v animovaném hitu Shrek 2 později se znovu chopil režie u filmu El Camino De Los Ingleses, který natočil podle stejnojmenné knihy Antonia Solera.

Antonio Banderas-foto

29. července 2007 v 16:26 | Mišška |  Antonio Banderas
Zdroj ***adiosamigosciao.blog.cz***

Goyovy přízraky - fotky

29. července 2007 v 16:17 | Mišška |  Natalie Portman

Natalie-foto 2

29. července 2007 v 16:15 | Mišška |  Natalie Portman

Natalie-ikony

29. července 2007 v 15:59 | Mišška |  Natalie Portman

Byl jsi tu???

29. července 2007 v 14:03 | Mišška
Díky že budeš hlasovat :-))) (a pište komentáře!!!)


Harry potter-foto

25. července 2007 v 15:11 | Mišška |  Harry Potter
Harry-Potter_5a.jpg
Harry-Potter_5b.jpg

Daniel Radcliffe

25. července 2007 v 15:10 | Mišška |  Harry Potter
Jméno a přijmení:DANIEL JACOB RADCLIFFE
Datum narození:23.ČERVENCE 1989
Místo narození:FULHAM,ANGLIE
Záliby:FOTBAL PLAYSTATION,HUDBA
Filmová postava:HARRY POTTER
STRUČNÝŽIVOTOPIS:Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). Ve filmu s hvězdným obsazením na sebe dokázal Daniel upozornit. Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy.
KONTAKT
Daniel Radcliffe
c/o Harry Potter Productions
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden
Herfordshire WD25 7 LT
United Kindom
Harry-Potter_5a.jpg

Shrek

25. července 2007 v 14:51 | Mišška
Shrek 3
Fiony otec zemře a shrek se má stát novím králem ale ten se vydá hledat nového dědice trůnu krále Arthuše. Před odjezdem řekne fiona shrekovi že je těhotná a jemu se zdají noční můry. nakonec ale přivede Arthuše ale zjistí že Fionu drží princ Krasoň, kvůli jeho vystoupení na kterém má Shreka zabít. To se mu ale nepovede a Arthuš se stane králem. Shrek a Fiona se vrátí do bažiny a narodí se jim tři malí zlobři.Shrek 3

test

25. července 2007 v 14:04 | Mišška |  ╠ Testy a testíky

Test

Od povědi pište na papír a jedte postupně dolů!!!!Nepodvádět!!!!!
 1. Napište jméno jedné osoby opačného pohlaví.
 2. Která je vaše oblíbená barva :červená, černá, modrá, zelená anebo žlutá?
 3. Vaše první iniciála (křestního jména)?
 4. Měsíc vašeho narození?
 5. Kterou barvu upřednostňujete, bílou anebo černou?
 6. Jméno jedné osoby stejného pohlaví jako je vaše.
 7. Vaše oblíbené číslo?
 8. Upřednostňujete Sydney anebo Brisbane?
 9. Upřednostňujete zpravidla: moře anebo oceán?
 10. Napište jedno přání (reálné!). Pokud jste test ukončili, podívejte se dolu...... (nepodvádějte!) . . . . . .
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
.
.
.
.
.
.
.
.
. . . . . . . . . . .NEPODVÁDĚT!!!!! . . . . . . . . . . . . . . . .
Odpovědi:
 • 1. Do této osoby jste zamilovaný/á.
 • 2. Když jste si vybrali: Červená: jste vitální a váš život je plný lásky Černé: jste konzervativní a hašteřivý(á) Zelená: vaše duše je klidná a umíte ustoupit Modrá: jste spontánní a rádi dostáváte náznaky lásky a náklonnosti ze strany těch, které máte rádi Žlutá: jste šťastná osoba a umíte dobře poradit těm, kteří nemají morálku.
 • 3. Vaše iniciála se nachází mezi: A-K Máte dostatek lásky na rozdávání vašim přátelům L-R Zkoušíte zhodnocovat váš život na maximum a váš milostný život se brzo rozvine. S-Z Rádi pomáháte jiným a vaše budoucí láska se bude s vámi mít velmi dobře.
 • 4. Pokud jste se narodili mezi: Lednem - březnem: rok bude pro vás velmi dobrý a do někoho se nečekaně zamilujete. Duben - červen: budete mít velmi silný milostný vztah, který bude dlouho trvat a na který si navždy uchováte vzpomínku. Červenec - září: budete mít vynikající rok a zkusíte větší změnu, která zlepší váš život. Říjen - Prosinec: váš milostný život nebude mimořádný, ale možná najdete duševní sestru.
 • 5. Pokud jste si vybrali: Černá: váš život nabere nový směr, to bude dobrá věc pro vás a budete se změnou spokojený(á). Bílá: budete mít přítele, který vám bude plně důvěřovat, který pro vás udělá cokoliv, ale pokazíte to, ani si to neuvědomíte.
 • 6. Tato osoba je váš (vaše) nejlepší přítel(kyně).
 • 7. To je počet vašich blízkých přátel ve vašem životě.
 • 8. Pokud jste si vybrali Sydney: máte rádi dobrodružství. Brisbane: umíte ustoupit
 • 9. Pokud jste si vybrali: Moře: jste loajální vůči vašim přátelům a vašim milencům (milenkám); jste někdo zdrženlivý. Oceán: Jste spontánní a rádi se líbíte jiným.

Tak jak??

25. července 2007 v 14:02 | Mišška |  ╠ Testy a testíky
 • Když je průduškový čaj na průdušky, ledvinový čaj na ledviny, na co je potom pytlíkový čaj?

 • Když plavání zeštíhluje, co dělají velryby špatně?

 • Když se kukuřičný olej dělá z kukuřic, jak je to potom s dětským olejíčkem?

 • Když super-lepidlo lepí všechno, proč ne vnitřek tuby?

 • Proč se člověk musí na návštěvu k jasnovidce objednat?

 • Proč se citrónová limonáda skládá většinou z příměsí, zatímco přípravek na nádobí obsahuje pravou citrónovou šťávu?

 • Termoska drží v zimě teplo a v létě chlad. Odkud ví, kdy je léto a kdy je zima?

 • Proč má benzinka otevřená 24 hodin denně na dveřích zámek?

 • Jak se dostane řidič sněžného pluhu ráno do práce?

 • Když jsou černé skříňky v letadle nezničitelné, proč se celé letadlo nestaví z tohoto materiálu?


 • Otázka: Je dobré s manželkou prohodit pár slov po milování?
  Odpověď: Doporučuje se to. Však na co jsou mobilní telefony.


 • Ruští neurologové objevili nerv evidentně spojující lidské oko a lidsky zadek.
  Důkazem pro tento unikátní objev byl pokus s pacientem. Dotyčný byl nejprve bodnut jehlou do zadku a okamžitě se rozplakal, následně byl toutéž jehlou bodnut do oka a hned nato se posral.

Testík

25. července 2007 v 13:54 | Mišška |  ╠ Testy a testíky
Testík č.1
1. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11
2. Potom k číslu 1 a 2 napiš oblíbené číslo
3. Vedle 3 a 7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví
4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!!
5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle
cisel 4, 5 a 6
6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a 11
7. A nakonec si něco přej! (To nikam nepiš - to musíš
udržet.. Nejlépe v hlavě...)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.NEPODVADEJ!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
Zde je řešení hry:
A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik máš
napsáno na místě č. 2!
B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ
C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s ní
nebudeš moci být...
D: Osobu na místě 4 máš nejraději
E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná
F: Číslo 6 přináší štěstí
G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3
H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7
I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá o
tvém charakteru
J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůj
životní pocit


mp3 na přání

23. července 2007 v 11:31 | Mišška |  ╔ MP3
Napište a já se to pokusím najít.
PS: Celý název !!!! dík


Hvězdné války 6.

23. července 2007 v 10:56 | Mišška |  Hvězdné války

Hvězdné války 5.

23. července 2007 v 10:55 | Mišška |  Hvězdné války

Hvězdné války 4

23. července 2007 v 10:54 | Mišška |  Hvězdné války